Reference

Chtěla bych moc poděkovat paní Danušce Navrátilové za pomoc s naší Bonninkou. Myslela jsem si,že máme jen malý problém,ovšem, když přijela Danuška za námi ,tak se ukázalo, kolik chyb jsme při výchově udělali a že jen milovat pejska nestačí.Takže diplomaticky a velmi profesionálně nám vysvětlila, kde je problém a jak chyby napravit. Celá rodina začala po Bonnince vyžadovat poslušnost a hlavně jsme museli být opravdu důslední. A světe div se Bonninka začala krásně poslouchat a nás snad ještě víc milovat, i přesto že jsme na ni byli přísnější. Děkuji za to ,že zde máme takového odborníka s velikým srdíčkem na psí duši - Danušku Navrátilovou. DĚKUJEME, Klikovi a Bonnie.
Eva Kliková
Slečnu Navrátilovou můžu určitě doporučit. Tato situace pro mě byla už neúnosná. I přestože jsem se ji snažila řešit už delší dobu (různé rady kynologů, z internetu atd.), bylo to bezúspěšné, a to nejsem se psy vůbec začátečník. Několikanásobněkrát jsem to obrečela, že se ty moje holčičky praly, a to až do krve. Nemohly být spolu v jedné místnosti bez náhubků. Ale naposledy jsem kvůli tomu brečela v den, kdy u nás byla sl. Navrátilová, tentokrát jsem brečela radostí. Protože během pár hodin bylo vyřešeno mé několikaměsíční trápení. Jasně, museli jsme změnit některé naše i psí návyky a být důslední, ale ten den vše vrátil do starých kolejí a my mohli být opět jedna rodina, bez náhubků ❤❤❤. Pokud máte nějaký psí problém, takovéto řešení stojí zato 👍
Betty D. Favero
Velké poděkování Danušce,za terapii u naší vipetky Eby,je tu znát změna ,neměla jsem jí od štěněte a její příběh mnozí znají a nedávali mnoho šancí na soužití s novým přírůstkem (vipetím klukem)a ono to jde!!!Je to ještě dlouhá cesta,než se jí to v hlavince urovná,ale máme Danušku,která má zkušenosti a ráda nám pomůže,Ještě jednou děkujeme😘
Jarmila Straková
Nejprve bych moc poděkovala paní Navrátilové, za profesionální a láskyplný přístup! Usměrnit tři tornáda, jako jsou Jack, Robbo a Freddy to má můj obdiv, co jsem se naučila je, že pouze gesty lze získat pozornost, jen je správně motivovat, je to pro mě poučné a řídím se tím! Těším se na další návštěvu, moc děkuji Bačová.
Pavla Bačová
Doporučuji,mám rok a půl starou fenku která je hluchá od narození a každá rada je k nezaplacení.Jsem nadšená a moc děkuji.
Marie Řiháčková
Vřele doporučuji, moc nám to pomohlo k lepšímu životu nás obou...
Alena Šedivá
Doporučuji.
Halka Wronová
Víc než vynikající.
Vojtěch Řiháček
Skvělá spolupráce. Mohu jen doporučit!
Kamil Kotrnetz
Chtěla bych moc poděkovat Danušce za dobré rady, které mi dala ohledně mé fenečky. Danuška je moc ochotná a vždy dobře poradí. Ještě jednou moc děkuji.
Monika Daňková
Dana mi už pomohla se dvěma pejsky a je to opravdu odbornice na svém místě. Snaží se porozumět vám i vašemu pejskovi a nastaví tu nejlepší terapii. Už po chvilce jdou vidět výsledky. A pejsci na ni visí očima i když ji vidí jen chvíli. Pokud budu mít zase nějaký problém, určitě se na ni znovu obrátím.
Šárka Forejtová
Děkujeme paní Navrátilové za "návod", jak správně vychovávat a komunikovat s naším pejskem. Řešili jsme převážně poslušnost. Doporučujeme.
Martina K. Bártů