Jak být v souladu se psem Luna 3P+

Nenásilná spolupráce, jak dosáhnout perfektního vztahu bez stresu a s radostí, o které vám ani trenéři na cvičáku neřeknou.

...Toto je náš Max. Pes jako každý jiný – obyčejný, tuctový... Ale pro Janu byl tento pejsek výjimečný! ''Je to psí hrdina! Vím to! Určitě! A proto si ze stovek psů vyberu právě jeho!''

S novým obojkem, načesanými chlupy, šel s ní domů. A od té doby byl Max jejím psem a ona jeho paní...a z toho roztomilého štěňátka vyrostl nádherný, hodný a poslušný pes, který svou paní vždycky poslechl, protože ji měl rád a bylo to tak celý jejich společný život...

 

 

Milí páníčkové, jestli:

 • zažíváte problémy s chováním u svého psa
 • snažíte se pochopit složitý výcvik psa, chodíte na cvičák, ale výsledky k vám nepřichází
 • utrácíte peníze za spoustu knih o psech, ale nechápete, jak řádky z těchto knih převést do reality
 • děláte pro svého psa první poslední, ale stále mezi vámi nevládne porozumění a spokojenost
 • váš pes si dělá co chce a poslechne jen když máte v ruce pamlsek
 • potřebujete více projevů lásky a povzbuzení, podporu od okolí, ale nikdo vám ji neumí anebo nechce dát
 • nevíte kudy kam, takže jste na výchovu svého psa již téměř rezignovali

NEJSTE V TOM SAMI!

Moje chlupaté lásky:

MIA - *20.02. 2012, AST (hnědá) : strachová agrese vůči cizím psům, bázlivost ve tmě, strach z neznámých zvuků a předmětů, velmi samostatná, ale tvrdohlavá, k lidem vždy milující.

Bruno - *22.6. 2014, AST (modrý): agrese vůči cizím psům, ale i lidem, separační úzkost, pronásledování mojí osoby na každém kroku ''tzv. mamánek'', strach z hlasitých zvuků.

...to byly problémy, se kterými jsem se v minulosti s nimi potýkala poté, co oba zažili venku traumatickou událost, a já nevěděla, jak jim pomoci.

Dovolte mi sdílet krátký příběh:

Na jaře, v roce 2012 přišla do mého života moje fenka amerického stafordšírského teriéra Mia. Začala jsem ji vychovávat a v létě jsme šly spolu na první cvičák.

Mia se tam chovala hrozně.

Zatímco ostatní pejsci tak nějak spolupracovali, Mia si dělala, co chtěla. Já by zmatená. Zasekávala jsem se. Nechápala jsem, co mám přesně dělat. Bylo vidět, že můj pes je neposlušný. Byli jsme všem pro smích.
Bylo mi jen 27 let. Prakticky nic jsem nedokázala. Byl to můj první pes. Kdo by mi věřil, že zvládnu vychovat právě tak náročné psí plemeno? Nevěřili mi totiž ani doma.

Nedalo se na to snést, lidé mě pomlouvali nebo se mi smáli...Ne, a vůbec se jim nedivím, že se mnozí smáli a řekli mi rovnou, že to nezvládnu. Zvlášť, když se mi o rok později její výchova naprosto vymkla kontrole a Mia začala ostatní, cizí psy napadat. Po pravdě, byl to pořádný průser. A všichni jen řekli...''my jsme ti to říkali.''

 • V roce 2015 jsem založila Dog Therapy, kde pomáhám lidem, jako jsem byla já, dostat se zpět do šťastného a klidného života se svým psem
 • Vytvořila jsem vlastní metodiku postupu při odstraňování 95 % běžných problémů s nevhodným chováním u psů
 • Navštívila jsem téměř 200 domácností, kde nebyli lidé se svými psy v souladu, ale teď už jsou
 • Jsem certifikovaný trenér psů s půlroční, intenzivní stáží u nejlepšího trenéra psů v České republice

Dnes pomáhám psům a lidem najít vzájemný soulad. Občas dojde kvůli chybné komunikaci mezi člověkem a psem k problémům, které vyúsťují v různé potíže s nevhodným chováním jako je neposlušnost, bázlivost, skákání na lidi, vyštěkávání, agrese na psy, lidi, ale i vlastní příslušníky rodiny.

Absolvovala jsem půlroční školu pro trenéry psů a nejen díky této škole dokážu dnes lidem pomoci s tím, aby problémy jejich psů byly a zůstaly minulostí, a toto miluji.

Ty chvíle, kdy je to moc špatné, a oni nevidí východisko, a pak, za pár hodin jim svitne naděje a vidí na svém psovi, že to jde. To je úleva a pocit štěstí, přichází slzy radosti a já vím, co oni cítí, protože jsem to sama taky zažila...

Jestli zažíváte něco podobného jako jsem zažila já...

 

...nemůžete za to! (a řeknu vám, jak to změnit, ale ještě předtím si představte...

 • umět dobře vychovávat svého psa, přestože jste na to sami a chybí vám zkušenosti
 • být mu vzorem, autoritou i kamarádem zároveň
 • mít spolu skvělý vztah
 • umět svému psovi pomoci, když se bojí
 • vědět, co máte dělat, když váš pes utíká často pryč
 • umět předejít nadměrnému štěkání
 • umět naučit svého psa být sám doma a odpočívat
 • umět jej naučit, že se čůrá venku
 • umíte svého psa naučit nechat si stříhat drápky a, koupat se, čistit si uši...
 • vědět, jak ze svého psa vychovat šťastného a zdravého společníka pro celou rodinu

I vy dokážete zažívat vztah, po jakém se svým psem toužíte - plný porozumění, respektu, důvěry a lásky

Díky uplatňování metody Luna 3P+ se moje fenka proměnila a dokonce jsem takto k ní mohla pořídit i druhého psa.

Jak je tohle možné? Čím přesně to bylo?

Jak je možné, že i přes absolvování cvičáku, který byl pro nás propadák se Mia dokázala změnit?

Jak to, že i když mi velká část lidí nevěřila a pochybovali o mně, tak se mi podařilo vychovat dva vyrovnané a klidné psy?

Jak je možné, že nezkušená 27-letá holka ze Znojma vychovala dva silné psy, kteří vzájemně mají nádherný vztah?

Co přesně jsem udělala jinak?

Bylo to tím, že jsem se na cvičáku přece jen něco naučila? Těžko.
Bylo to tím, že mi někdo zkušenější pomohl? Jen částečně. 

V čem byl tedy rozdíl od desítek přístupů a metod, jak vychovávat svého psa?

Takže co bylo u mě jinak? Ano, tušíte správně!

Jediný rozdíl byl v aplikování metody Luna 3P+ a tréninku!

Ano, v těchto třech pravidlech +, které jsem aplikovala.

I přestože na cvičáku se nám tehdy nedařilo, uplatňováním těchto 3 technik+ se mi pomalu podařilo změnit chování svého psa k lepšímu.

Díky technikám 3P+, které jsem začala aplikovat ve výchově svého psa, se mi podařilo za 4 dny skamarádit dva psy a změnit nevhodné chování i u stovky dalších psů.

Na základě těchto pravidel jsem postupně vytvořila unikátní metodu Luna 3P+, kterou zvládne následovat každý, kdo prožívá problémy ve výchově se svým psem...

Přesně stejnou metodu Luna 3P+ krok za krokem používám při napravování nevhodného chování psů u mých klientů.

"Ale co když je můj pes už na změnu starý? Choval se tak celá léta a teď by to šlo změnit..?"

Řeknu vám jen: "Nebojte se, každý pes se dokáže napravit, protože žije teď a tady."

Metoda Luna 3P+ není výcvik, není to o zdlouhavém procesu, o x týdnech návštěv cvičáku.

A chcete vědět, co jsou ty 3P+ kouzelné ingredience, které Vám mohou okamžitě a rychle pomoci napravit nevhodné chování u vašeho psa?? 

Já Vám to tedy prozradím...

To, co při výchově vašeho psa potřebujete a na čem nejvíce záleží je úplně JEDNODUCHÉ. Je to PROPOJENÍ TRÉNINKU psa se třemi technikami AKCE, UČENÍ, LÁSKA - v tomto pořadí a...VY...

Pokud chcete mít poslušného psa, neobejdete se BEZ TOHO, ABY JSTE ZNALI 3 ZÁKLADNÍ PRAVIDLA A SAMI SEBE.

Metoda uplatňování 3+ pravidel jako jsou tato dokáže proměnit vašeho psa z toho problémového na bezproblémového (dokonce i pokud jste předtím o výchově psa nic nevěděli).

Pokud zatím NEMÁTE žádné zkušenosti s výchovou psa, je to v pořádku!

Myslet si, že absence profesionálního výcviku je problém, je obrovský mýtus. Je potřeba pochopit, že...

Váš skutečný problém NIKDY není absence profesionálního výcviku, ALE...

Váš SKUTEČNÝ PROBLÉM je, že nevíte, jaký způsob výchovy bude pro vašeho psa ten nejlepší = pes je problémový. Zamyslete se na chvíli nad touto větou: "Pokud vy víte, co máte dělat, váš pes to potom ví také, dochází mezi vámi k souladu a porozumění a není problém."

Tahle věta mi změnila život. Změní život i vám. Pointa je pochopit co chcete vy sami a potom pochopí i pes vás.

Zapamatujte si: V první řadě zálěží především na vás! V prvé řadě záleží jen na tom, jací jste vy!

Dani, a bude tato metoda fungovat na jakéhokoliv psa?

I když je každý pes jiný, tréninkové metody různé, cvičáky a výcviky rozdílné, principy, na kterých leží technika metody LUNA 3+ jsou pro všechny psy (rasy, plemeno, věk, pohlaví) stejná. Ale většina páníčků o nich ani netuší!!!

A pokud jim tyto principy nikdo nevysvětlí, chovají se ke svým psům jako k ''chlupatým lidem'' a nekomunikují se svým psem tak, aby jim on mohl správně rozumět:

 • chceme, aby PES ROZUMĚL TOMU, CO MU ŘÍKÁME a skutečně si myslíme, že rozumí našim lidským slovům (a tím paradoxně dochází k těm největším nedorozuměním)
 • nevíme, JAK NAŠEHO PSA VYCHOVÁVAT tak, aby byl poslušný, ale přitom jsme na něho nemuseli být zlí (a přitom jde jenom o to, vědět, jak psi komunikují)
 • očekáváme, že když jsme svého psa už JEDNOU něco NAUČILI, TAK TO BUDE UMĚT UŽ NAVŽDY (což není pravda, protože každá nová věc podléhá zapomínání, pokud není opakována, tak jako u nás lidí)
 • DĚLÁME PRO SVÉHO PSA VŠECHNO, co mu na očích vidíme a to úplně ''zadarmo'' a zapomínáme, že i pes se potřebuje snažit ''pracovat za něco'', (pes se potom cítí šťastný)
 • namísto jasně formulovaného požadavku (který jsme ovšem psa prvně naučili) prosby, PSOVI PŘIKAZUJEME anebo se ho ptáme na názor (jako lidí) a on nám proto vlastně nemůže vyhovět (a dochází zbytečně k nedorozuměním)
 • máme pocit, že by nám měl LÁSKU VYJADŘOVAT TÍM, že bude poslušný a hodný a udělá, co mu řekneme, když přece u nás má všechno, a on to dělá (ale pro naše očekávání nevidíme, jak nám tu lásku vyjadřuje)
 • stěžujeme si, že NÁS NÁŠ PES NEPOSLOUCHÁ, že jakoby ohluchne, když ho pustíme z vodítka (a přitom je důvodem zase špatná komunikace mezi námi a naším psem, kvůli které nedorozumění vznikají)
 • máme tendenci VYVÁDĚT A ROZČILOVAT SE, když nás pes neposlechne ihned (a přitom pro něho to, že nás neposlechl znamená to, že nám správně nerozuměl)
 • když nás náš pes NEPOSLOUCHÁ, CÍTÍME SE NESCHOPNÍ zvládat jeho výchovu a STYDÍME SE ZA SELHÁNÍ, které vyčítáme především psovi (a přitom když mu s láskou a jasně vysvětlíme, co po něm chceme, tak nám pes vždy vyhoví)

Reference

Zdravíme s Jessinkou. Potřeba se vykonává venku, plínky zrušeny, pamlsky se jí z ruky, venku štěká a chodí se vztyčeným ocáskem. Včera se osmělila, sama za mnou vyskočila na gauč a spinkala u mě na dece...Ještě tam trochu bojácnost je, ale vše, co dělám jak jste mi ukázala je prostě zázrak! Jsme v pohodě, velkým dílem díky Vám, ale dnes vidím, že ta malá vyplašená holčička už je šťastná díky mně...radostně se vztyčeným ocáskem lítá po bytě, když jí chytne rapl..., je úžasná. My už nic nepotřebujeme. Je to vděčná, dnes už se mnou zdravá, psí holčička...je to parťačka a beze mě se nehne. Tak já jen tak, ať víte, jak se nám, díky VÁM hezky vede. Za chvíli to bude rok, co jsem si ji přivezla. Mějte se moc hezky a ať se Vám daří.❤️ Vy jste anděl a já na Vaši pomoc nikdy nezapomenu!! DĚKUJI.❤️
Kateřina J.

Dám vám jednu dobrou radu:

"Odhoďte už jednou provždy mindrák z toho, že jste sice absolvovali cvičák, ale váš pes má i přesto problémy s chováním. Že vám někdo říká, že jste vychovu svého psa nezvládli. Že jste se nechali někým přesvědčit, že už se to nedá spravit!"

A pokud to uděláte, je otázkou času, kdy budete mít svého vlastního psa skvěle vychovaného.

 

Reference

Velké poděkování Danušce, za terapii u naší vipetky Eby, je tu znát změna, neměla jsem jí od štěněte a její příběh mnozí znají a nedávali mnoho šancí na soužití s novým přírůstkem (vipetím klukem) a ono to jde!!! Bude to ještě dlouhá cesta, než se jí to v hlavince urovná, ale máme Danušku, která má zkušenosti a ráda nám pomůže. Ještě jednou děkujeme.
Jarmila S.

METODU LUNA 3P+ ČASTO NEZNAJÍ ANI VÝBORNÍ PSÍ TRENÉŘI A TERAPEUTI!

Tématu výchovy psů a jejich duše se ve své praxi věnuji už víc jak šest let. Z toho nejdůležitějšího, co vím o tom, jak být v souladu se svým psem, jsem sestavila čtyřtýdenní online program, díky kterému se ponoříte hluboko do porozumění nejen svého psa...

...ale začnete víc rozumět i sami sobě jako paničce/páníčkovi.

 

Proto jsem pro vás připravila

online program Jak být v souladu se psem Luna 3P+

 

V tomto programu odevzdávám všechno, co jsem sa naučila se svými vlastními psy a v době dlouhých let práce s jinými problémovými psy.

Do programu jsem vložila všechno, co vím o psech, jejich emocích, prožívaní, intimitě, komunikaci, o tom, proč se chovají tak, jak se chovají. Program je plný momentů, při kterých se s vekým AHA budete bouchat do čela a říkat si...

TOTO JSEM MĚLA VĚDĚT UŽ DÁVNO!

Online program Jak být v souladu se psem Luna 3P+ vám vysvětlí:

 • Základní rozdíly komunikace a chápání mezi námi lidmi a psy, jejichž nepochopení způsobuje ve vzájemných vztazích mnoho napětí, bolesti a zklamání
 • Jak psi chápou náš lidský svět, a jak své psy do toho našeho světa co nejlépe začlenit a dovolit jim zde v pohodě žít, jak si vzájemné pouto vytvořit a udržet
 • Jak opakovaně otvírat psí srdce pro lásku k nám, a přitom respektovat svoje i jejich pocity
 • Jak se psy komunikovat tak, aby skutečně poslouchali, co jim říkáte
 • Jak si uvědomit, že disciplína může být pro vztah s vaším psem velmi hodnotná a vyživující, když víte, jak ji správně používat
 • Jak a kdy uplatňovat disciplínu konstruktivně bez zbytečného zraňování
 • Jak rozpoznat a přijímat projevy psí lásky, ačkoliv je teď možná vůbec nevidíte
 • Jak zvládat pocit, že vás pes vůbec neposlouchá, odmítá a zpracovat to tak, aby vám to přestalo ubližovat anebo se to úplně přestalo dít
 • Jak se psem praktikovat ten správný pohyb, který bude potěšením pro vás i vašeho psa a společné procházky se tak stanou relaxem pro oba
 • Jak nasměrovat náklonnost k oboustranné spokojenosti

Dani, a neměl by takovýto program být hlavně o nás o lidech, a ne o psech?

Jistě, možná že by měl. A taky především o nás lidech je. Protože my jsme ti nejdůležitější lidé v životě našeho psa. Lidé, kteří mají psa provázet na cestě jeho životem, být mu oporou, průvodcem a autoritou, kterou každý pes potřebuje. Ale psi nám to neumějí říct lidskou řečí, a proto je tu pro vás tento program.

Reference

Slečnu Navrátilovou můžu určitě doporučit. Tato situace pro mě byla už neúnosná. I přestože jsem se ji snažila řešit už delší dobu (různé rady kynologů, z internetu atd.), bylo to bezúspěšné, a to nejsem se psy vůbec začátečník. Několikanásobněkrát jsem to obrečela, že se ty moje holčičky praly, a to až do krve. Nemohly být spolu v jedné místnosti bez náhubků. Ale naposledy jsem kvůli tomu brečela v den, kdy u nás byla sl. Navrátilová, tentokrát jsem brečela radostí. Protože během pár hodin bylo vyřešeno mé několikaměsíční trápení. Jasně, museli jsme změnit některé naše i psí návyky a být důslední, ale ten den vše vrátil do starých kolejí a my mohli být opět jedna rodina, bez náhubků ❤❤❤. Po její návštěvě se do sebe ještě dvakrát pustily, ale hned bylo zažehnáno. Teď už je vše jako dřív. Dokonce to zvládly i s rodiči, když jsme byli na dovolené, v což jsem ani nedoufala. Přála jsem si jediné, abych si obě holky mohla nechat . Pokud máte nějaký psí problém, toto řešení stojí za to!!!
Betty D.F.

Chcete lépe porozumět psům, sobě jako paničce/páníčkovi? Chcete najít, vytvářet anebo měnit svůj vztah do nové, láskyplnější, harmoničtější a pohodovější podoby?

Teď je ten čas!

Po dobu čtyř týdnů online programu JAK BÝT V SOULADU SE PSEM LUNA 3P+ vám srozumitelně jasně a jednoduše vysvětlím nejen rozdílnosti ve fungování lidí a psů, ale naučíte se, jak efektivně odstranit nevhodné chování právě u svého psa a přidám i tipy a úlohy na to, aby jste nová poznání mohli IHNED uvést do praxe!

V každé časti na Vás čaká jedno hlavní video v délce cca. 30 minut, plné smysluplných vědomostí, praktických zručností a pochopení metody LUNA 3P+. Součástí je i praktická část ke každému tématu, díky které se nové vědomosti ihned přirozeně stanou součástí vašeho života.

Čtyřtýdenní online program Jak být v souladu se psem Luna 3P+ se bude týkat (nejen) těchto témat:

Týden 1: Základní rozdílnost mezi lidmi a psy, jak se psi učí, jak komunikují, sebeláska

Díky této části zažijete mnoho aha momentůpochopíte mnoho důvodů, proč vůbec máte se psem problémy a proč jste si nemohli porozumět. Naučíte se se psem správně komunikovat pro něho srozumitelným způsobem. Pochopíte, jak číst psí signály a jak psovi adresovat to, co mu chcete povědět.

A taky se dozvíte, co rozhodně nedělat.

Společně si určíme vaše hodnoty a priority, co chcete a co nechcete a naučíte se vědomě pracovat i odpočívat

Týden 2: Akce

V této části se naučíte jak si se svým psem užívat správně směrovaný pohyb. Procházky, jaký vhodný sport vybrat právě pro toho vašeho pejska i to, jak pejskovi správně zaměstnat hlavu.

Týden 3: Učení

Disciplína neznamená trest. Znamená to naučit se následovat pravidla. V tomto týdnu se naučíme disciplínu správně pochopit a aplikovat. Naučíme se jak vůbec pes pochopí, že má něco udělat, jak vzniká cvik, základní povely a co dělat v krizových situacích.

Týden 4: Kdy poskytnout psovi lásku?

Ach, ty emoce! Obvykle chceme svému čtyřnohému příteli poskytnout co nejvíce příjemných potěšení ve formě dobrého jídla, pamlsků, mazlení a kupy hraček. V této časti si povíme, že je to tak v pořádku, ALE...je zásadní, kdy budeme náklonnost používat. Společně se naučíme k ní přistupovat tak, aby jste se oba cítili spokojení, vyživení a naplnění! Bez kompromisů.

Aby Vaše cesta byla ještě jednodušší a rychlejší, přikládám teď i speciální bonusy:

BONUS 1: Tajemství 5 pravidel vůdce smečky

Díky tomuto bonusu poznáte, co musíte udělat, aby jste se pro svého psa stali přirozeným vůdcem a autoritou, kterou chce váš pes následovat.

BONUS 2: Horoskop pro psy

Znáte narozeniny svého miláčka? Tak se podívejte, jak jej hvězdy v den jeho narození ovlivnily a jaká je váš pejsek individualita. Jaké má přirozené prožívání světa a jak k němu co nejlépe přistupovat.

BONUS 3: Uzavřená, podpůrná skupina s mojí osobní podporou

Budete součástí uzavřené komunity, kde společně anebo individálně budeme probírat konkrétně váš problém se psem tak, aby se vám vaše potíže podařily zcela a úplně vyřešit a odstranit.

Po absolvování online programu budete schopni:

 • poznat, jaký problém má váš pes s chováním
 • jak krok za krokem problém vyřešit
 • udělat z vás a vašeho psa perfektní, sehraný tým
 • přestat se denodenně stresovat a místo toho se se svým pejskem radovat

Hodnota celého tohoto programu je 4.800 Kč.

Nyní ho pro vás ale nabízím se slevou 50%.

 

Namísto

4.800 Kč

Stojí teď 2.400 Kč

Objednejte si teď program Jak být v souladu se psem Luna 3P+, který vám bude už navždy k dispozici, a který obsahuje:

* 4 týdenní online video program Jak být v souladu se psem Luna 3P+

* Bonus 1: Tajemství 5 pravidel vůdce smečky

* Bonus 2: Horoskop pro psy

* Bonus 3: Uzavřená podpůrná skupina s mojí podporou

 

Ps: program nesdílejte, ale můžete ho darovat jako dárek. Stačí do poznámky v objednávce napsat jméno a email šťastného příjemce.

Teď asi očekáváte tradiční garanci...

Pakliže nebudete plně spokojeni, uplyne 14 dní a vy neuvidíte žádné výsledky, přesto, že se budete plně zapojovat (pošlete mi 5 videí, jak se svým pejskem pracujete) vrátím vám peníze.

Ne proto, že by jsem si nebyla jistá kvalitou toho, co nabízím. Naopak. Já vím, že vám tento program změní život, protože už mnoha lidem, včetně mě změnil.

SKUTEČNÁ ZMĚNA SE NEDÁ ZKUSIT, PRO ZMĚNU SE MUSÍTE ROZHODNOUT.

Takže jestli si tento program koupíte a potom se na to vykašlete a pojedete dál ve starých kolejích, potom ho radši ani nekupujte.

Nemělo by to smysl.

Možná se ještě ptáte, jestli je program pro vás, když...

??? jste si pejska teprve pořídili a ještě všechno klape?
Ano, to je ten čas, kdy si užíváte sladkou “nevědomost”… jestli vám ale na tomto vztahu záleží, rozhodně by jste se měli dozvědět o tom, jaké nástrahy vás na další cestě vztahu se psem čekají a co s nimi.

??? váš vztah je “v zásadě” ok?
Potom Vám gratululuji, ale určite chcete, aby byl skvělý, výborný a ještě lepší! A díky tomuto programu určitě bude.

??? máte se svým psem dlouhodobé problémy a už ani nedoufáte, že se něco změní?
Absolutně! Život nekončí a mnoho ve vztahu můžete zachránit a znovu vybudovat.

??? máte se svým psem vztah, kde se v pohodě dohodnete, rozumíte si, nezažíváte potíže a neshody, ve všem si rozumíte?
Potom je to obvykle ze dvou důvodů. Buď jste počáteční výchovu svého psa zvládli skvěle anebo jste výchovu nikdy extra neřešili a nemáte žádné velké potíže, ale i přesto se v tomto programu můžete dozvědět a naučit nové věci, které váš společný vztah povýší na nový level.

??? máte perfektní vztah, ve kterém funguje komunikace, emocionalita i intimita, jste v něm oba šťastní a spokojení?
Potom můžete v klidu tuto stránku zavřít. 🙂

Jestli ale patříte k většině paniček/páníčků, kteří zatím takovýto vztah se svým pejskem nemají a zažívají na denní bázi nějaké obtíže s jeho chováním, můžete to právě teď změnit!

Není na co čekat, protože tato nabídka se už NIKDY nebude opakovat.

Rozhodnutí je na Vás...můžete

 • si i nadále namlouvat, že na výchovu svého psa zkrátka nemáte ty správné buňky
 • si myslet, že rozumět psům vlastně není potřeba, že vám určitě rozumí i tak a už to nějak zvládnete...
 • zkoušet různé náhodné metody a techniky s nejistými výsledky
 • nechat ve vašem vztahu se psem bujet pocit nespokojenosti – u vás i vašeho psa
 • začít se o svůj vztah zajímat až ve chvíli, kdy se začne rozpadat a objeví se potíže s chováním (a utratit tisíce za psí trenéry)

anebo můžete...

 • konečně něco udělat proto, aby jste svého (budoucího) pejska doopravdy pochopili
 • a přes toto poznaní pochopit i sebe jako člověka
 • vyladit vaši komunikaci, kvalitu společného času, emocionalitu i intimitu
 • zažít blízkost, hloubku, pochopení a harmonii ve vztahu tak, jako nikdy předtím
 • začít vytvářet vztah, po jakém toužíte hned od této chvíle

Časté otázky a odpovědi na ně:

Dani, jak si můžeš dovolit dát takovou velkou slevu na tento program?

Program nabízím s tak velikou slevou, protože vám chci poděkovat za vaši důvěru, kterou jste mi projevili tím, že mě sledujete, čtete pravidelně moje příspěvky, máte ode mě dárky a jste v mé databázi klientů.

Jakým způsobem se vlastně program bude odvíjet?

Program je připravený „online“ formou. To znamená, že před spuštěním programu dostanete do svého emailu přístupové údaje, pomocí kterých se můžete přihlásit do tzv. „členské sekce“. Tam budou pro vás připravená videa a úlohy k danému týdnu. Každý týden se vám potom odemkne nový obsah.

Kolik času mi program zabere?

Hlavní video má rozsah 5-10 minut. Co se úloh týče, jsou různé a jejich vyplnění trvá různý čas. Některé zaberou jen pár minut denně, některé víc, ale všechny jsou koncipované tak, aby byly bez problémů splnitelné i pro zaneprázdněné lidi. Jak si tedy program rozdělíte, bude jen na vás.

Jak dlouho bude pro mě program k dispozici?

Přístup garantuji navždy. Bude online, v případě, že by se cokoliv změnilo, dám vám možnost si obsah stáhnout.

Kdy budou přístupné bonusy?

Bonusy se též budou otevírat postupně tak, jak souvisejí s tématy jednotlivých týdnů.

DALŠÍ REFERENCE

Co o mně říkají moji klienti?

Chtěla bych moc poděkovat paní Danušce Navrátilové za pomoc s naší Bonninkou. Myslela jsem si, že máme jen malý problém, ovšem, když přijela Danuška za námi, tak se ukázalo, kolik chyb jsme při výchově udělali a že jen milovat pejska nestačí.Takže diplomaticky a velmi profesionálně nám vysvětlila, kde je problém a jak chyby napravit. Celá rodina začala po Bonnince vyžadovat poslušnost a hlavně jsme museli být opravdu důslední. A světe div se Bonninka začala krásně poslouchat a nás snad ještě víc milovat, i přesto že jsme na ni byli přísnější. Děkuji za to, že zde máme takového odborníka s velikým srdíčkem na psí duši - Danušku Navrátilovou. DĚKUJEME, Klikovi a Bonnie.
Eva K.
Dana mi už pomohla se dvěma pejsky a je to opravdu odbornice na svém místě. Snaží se porozumět vám i vašemu pejskovi a nastaví tu nejlepší terapii. Už po chvilce jdou vidět výsledky. A pejsci na ni visí očima i když ji vidí jen chvíli. Pokud budu mít zase nějaký problém, určitě se na ni znovu obrátím.
Šárka F.
Děkujeme paní Navrátilové za "návod", jak správně vychovávat a komunikovat s naším pejskem. Řešili jsme převážně poslušnost. Doporučujeme.
Martina K. B.

Otázka tedy zní:

Chcete i vy dosáhnout nenásilnou spoluprací se svým psem perfektního vztahu bez stresu a radostí?

Potřebujete pomoc?

Napište mi na dogtherapy@dananavratilova.cz nebo zavolejte +420 604 548 857