Max - pudl, 1 rok

Terapie Maxíka byla velice speciální a také velice vážná.

Max pochází z nevhodných podmínek, kdy ho jeho panička, když si pro něj přišla našla na zahradě se dvěma dospělými psy - ridgebacky. Neprojevoval žádné známky stresu anebo zranění, avšak...

...po třech dnech doma začal projevovat obsesivní chování (točil se dokola), byl velice reaktivní na všechny kola, kolečka, kočáry, skateboardy a co je nejhorší, začal úplně nepříčetně vrčet při krmení. Tyto problémy se velice rychle neúnosně stupňovaly až natolik, že jeho zuřivé ataky na jeho vlastní tělo byly na denním pořádku.

Jen za dobu mé přítomnosti na terapii , která byla spíše veterinárního rázu, nežli terapeutická, měl chudáček Max 4 záchvaty. Držel se za vlastní zadní nožičku, zuřivě vrčel a točil se dokola. Po záchvatu z něj však byl ihned úplně normálně pejsek.

Jinak nemá pejsek žádné velké problémy s chováním.

Tyto stavy přetrvávají u Maxíka již více než 7 měsíců, a i přestože už podstoupil i CT mozku a veškeré možné vyšetření na výborných klinikách, stále se neví, co mu je...

...pomůže mu Dog Therapy???

Případ Maxíka je postoupený ke spolupráci s moji veterinární lékařkou a budeme věřit, že se nám společně podaří dát Maxíka co nejdříve dohromady, vždyť má teprve 1 rok!

Brzy Vás budu informovat, jak se Maxíkovi a jeho paničce, která je už zoufalá, ale velice hodná, chytrá a statečná žena daří.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video