Maila a Dara - jack russel teriéři, obě 7 let

Další dvě úžasné psí holčičky (zvláštností je, že jsou obě 7-leté, a přesto to nejsou sestry...) a jejich neméně skvělá panička, která jen potřebovala ukázat ten správný směr ve vedení svých psích lásek.

Tak jako byla “hodná” Popelka a “zlá” Dora, tak v našem příběhu byla tou Popelkou Darinka a Dorou Maila...

Když si vybavíte naši krásnou pohádku, vidíte ten obraz, jak závistivá Dora žárlí na Popelku, která se v hlavě málo sebevědomé Dory stává tou vyhledávanější a milovanější.

I když to tak úplně není, Dora vidí jen tu svoji realitu a Popelce různými ústrky ztrpčuje život.

Stejně tak to bylo i u Maily a Dary. Přestože Maila měla u své paničky “plusové body” za větší kontaktnost a otevřenost, (naopak Dara za ní svojí uzavřenou povahou “klopýtala”), stala se Dara terčem útoků své “samolibé sestřičky” Maily.

Holky se často praly a DŮVODEM BYL JEN ZDÁNLIVĚ SOUBOJ O POZORNOST paničky či pánečka...

Ve skutečnosti tam svoji roli sehrálo chybějící vedení a hlavně sebevědomí paničky, které jen někde po cestě životem ztratila.

V průběhu terapie se ze psích holčiček pomalu začal tvořit tým, Dara už před Mailou neuhýbala a neodcházela do ústraní a jejich panička rozkvetla do neuvěřitelné krásy.
Zářila jako  a ta proměna, která se s ní udála byla tak veliká, že tato terapie patří mezi ty nejkrásnější jaké jsem kdy zažila.

Trénink DISCIPLINOVANÁ CHŮZE NA VODÍTKU, VOLNO NA VODÍTKU a VOLNO BEZ VODÍTKA bylo ústředním prvkem této terapie a taky to, aby panička získala zpět svůj ztracený  ...a to se povedlo.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video