Maila a Dara - jack russel teriéři, obě 7 let

Další dvě úžasné psí holčičky (zvláštností je, že jsou obě 7-leté, a přesto to nejsou sestry...) a jejich neméně skvělá panička, která jen potřebovala ukázat ten správný směr ve vedení svých psích lásek.

Tak jako byla “hodná” Popelka a “zlá” Dora, tak v našem příběhu byla tou Popelkou Darinka a Dorou Maila...

Když si vybavíte naši krásnou pohádku, vidíte ten obraz, jak závistivá Dora žárlí na Popelku, která se v hlavě málo sebevědomé Dory stává tou vyhledávanější a milovanější.

I když to tak úplně není, Dora vidí jen tu svoji realitu a Popelce různými ústrky ztrpčuje život.

Stejně tak to bylo i u Maily a Dary. Přestože Maila měla u své paničky “plusové body” za větší kontaktnost a otevřenost, (naopak Dara za ní svojí uzavřenou povahou “klopýtala”), stala se Dara terčem útoků své “samolibé sestřičky” Maily.

Holky se často praly a DŮVODEM BYL JEN ZDÁNLIVĚ SOUBOJ O POZORNOST paničky či pánečka...

Ve skutečnosti tam svoji roli sehrálo chybějící vedení a hlavně sebevědomí paničky, které jen někde po cestě životem ztratila.

V průběhu terapie se ze psích holčiček pomalu začal tvořit tým, Dara už před Mailou neuhýbala a neodcházela do ústraní a jejich panička rozkvetla do neuvěřitelné krásy.
Zářila jako  a ta proměna, která se s ní udála byla tak veliká, že tato terapie patří mezi ty nejkrásnější jaké jsem kdy zažila.

Trénink DISCIPLINOVANÁ CHŮZE NA VODÍTKU, VOLNO NA VODÍTKU a VOLNO BEZ VODÍTKA bylo ústředním prvkem této terapie a taky to, aby panička získala zpět svůj ztracený  ...a to se povedlo.