Trénujeme svoji cestu

Vítejte v online kurzu Trénujeme svoji cestu. Tento kurz je zaměřen na Vás, na paničky a pánečky a  na Vaše sebevědomí, sebehodnotu, která je pro Váš společný vztah se psem naprosto klíčová.

''Všichni lidé mají v sobě daleko větší vnitřní potenciál a talent, než si dokážou představit.''

Sebevědomí, sebehodnota

Vím, že abyste mohli z celého srdce milovat někoho jiného, musíte nejdříve milovat sami sebe. Abyste se mohli stát těmi nejlepšími paničkami/páníčky pro svého pejska, někým, komu může pes 100% důvěřovat, musíte nejdřív uvěřit v sami sebe.

Ale jak toto všechno dokázat? 

Vnitřní vedení předchází vedení vnějšímu. Než budete schopni porozumět dynamice procesu vedení psa, musíte nejprve pochopit, jak ovládat sami sebe. 

Představte si

PRÁVÉ JSTE SI KOUPILI SVÉ VYTOUŽENĚ AUTO. NĚJAKÉ HODNĚ VZÁCNÉ. TŘEBA TOTO FERRARI.

NÁHLE SE OZVE ZAKLEPÁNÍ.

''DOBRÝ DEN,'' VSTUPUJI A OKOUZLEN VOZEM VÁM PODÁVÁM PADESÁTIKORUNU SE SLOVY: ''JE TO DOST ZA VAŠE AUTO?''

Možná hledáte úsměv v mé tváři, protože dobře víte, jak je toto Ferrari vybaveno a že už jeho sedačky, ba jedno jediné zrcátko stojí mnohem víc, než usmolených padesát korun. Nikdy byste mi to auto neprodaly tak levně. Tak proč to děláte se sebou?

Vaše hodnota

NE! NEMUSÍTE mi za padesátikorunu prodávat auto ani nic jiného. Vím, že to dokážete - nejít pod svou hodnotu. Vaše hodnota, to jsou všechny vaše movitosti. Nemyslím věci, ale přirozené dary, které všude nosíte s sebou - Vaše nadání, vlastnosti, zkušenosti. Na světě není nikdo absolutně jako vy, nikdo nenabídne totéž.

Jste vzácný exemplář. Jako Mona Lisa. Nenahraditelný jedinec, jedinec svého druhu. 

Můžete dál jít životem a myslet si, že jste normální, průměrní, běžní, že se vpasujete kamkoli a můžete být jako kdokoli jiný. Ale pravda je, že čím víc se budete snažit být jako někdo jiný, tím víc budete snižovat vlastní sebehodnotu, a tím lacinějšími a nahraditelnějšími se paradoxně stanete.

Milé paničky/paníčkové, jestli:

  • zažíváte problémy s chováním u svého psa
  • snažíte se pochopit složitý výcvik psa, chodíte na cvičák, ale výsledky k vám nepřichází
  • děláte pro svého psa první poslední, ale stále mezi vámi nevládne porozumění a spokojenost
  • váš pes si dělá co chce a poslechne jen když máte v ruce pamlsek
  • potřebujete více projevů lásky a povzbuzení, podporu od okolí, ale nikdo vám ji neumí anebo nechce dát

NEJSTE V TOM SAMI

Těsně před velkým vítězstvím člověk často narazí na nějaké potíže. Klíčem je držet se svého záměru a dál si věřit. A k tomu vám pomůže těchto 6 nástrojů...

Rozhodnout se

Rozhodnutí je velká věc. Odhodlat se k činu, který změní celý život, je těžší, než se nechat vláčet...

Zbytečně se nebát

V životě můžeme mít hodně strachů, ale ty nejdůležitější, kterých se potřebujeme zbavit najdete uvnitř kurzu.

Vyhodit odpadky

Praktikujte mentální trénink. Představte si tu situaci, kterou potřebujete projít 100 x před svým vnitřním zrakem. Žijte v přítomném okamžiku a vždy dělejte jen jednu věc.

Být vděční

Čím více jste vděční za to, co už máte, tím více vám Vesmír nadělí důvodů, abyste mohli být vděční ještě více...to je zákon...

Porazit prokrastinaci

Chci začít, ale nezačínám. Čím více odkládám, tím více se cítím provinile. Na konci každého promarněného dne je mi hůř. Zítra začnu, slibuji. Nebo ne?

Zkusit žít cyklicky

...aneb jak využívat svůj lunární cyklus k dosažení úspěchu a naplnění.

Moje chlupaté lásky:

MIA - *20.02. 2012, AST (hnědá) : strachová agrese vůči cizím psům, bázlivost ve tmě, strach z neznámých zvuků a předmětů, velmi samostatná, ale tvrdohlavá, k lidem vždy milující.

BRUNO - *22.6. 2014, AST (modrý): agrese vůči cizím psům, ale i lidem, separační úzkost, pronásledování mojí osoby na každém kroku ''tzv. mamánek'', strach z hlasitých zvuků.

...to byly problémy, se kterými jsem se v minulosti s nimi potýkala poté, co oba zažili venku traumatickou událost, a já nevěděla, jak jim pomoci.

Dovolte mi sdílet krátký příběh:

Na jaře, v roce 2012 přišla do mého života moje fenka amerického stafordšírského teriéra Mia. Začala jsem ji vychovávat a v létě jsme šly spolu na první cvičák.

Mia se tam chovala hrozně.

Zatímco ostatní pejsci tak nějak spolupracovali, Mia si dělala, co chtěla. Já by zmatená. Zasekávala jsem se. Nechápala jsem, co mám přesně dělat. Bylo vidět, že můj pes je neposlušný. Byli jsme všem pro smích.
Bylo mi jen 27 let. Prakticky nic jsem nedokázala. Byl to můj první pes. Kdo by mi věřil, že zvládnu vychovat právě tak náročné psí plemeno? Nevěřili mi totiž ani doma.

Nedalo se na to snést, lidé mě pomlouvali nebo se mi smáli...Ne, a vůbec se jim nedivím, že se mnozí smáli a řekli mi rovnou, že to nezvládnu. Zvlášť, když se mi o rok později její výchova naprosto vymkla kontrole a Mia začala ostatní, cizí psy napadat. Po pravdě, byl to pořádný průser. A všichni jen řekli...''my jsme ti to říkali.''

  • V roce 2015 jsem založila Dog Therapy, kde pomáhám lidem, jako jsem byla já, dostat se zpět do šťastného a klidného života se svým psem
  • Vytvořila jsem vlastní metodiku postupu při odstraňování 95 % běžných problémů s nevhodným chováním u psů
  • Navštívila jsem téměř 200 domácností, kde nebyli lidé se svými psy v souladu, ale teď už jsou
  • Jsem certifikovaný trenér psů s půlroční, intenzivní stáží u nejlepšího trenéra psů v České republice

Dnes pomáhám psům a lidem najít vzájemný soulad. Občas dojde kvůli chybné komunikaci mezi člověkem a psem k problémům, které vyúsťují v různé potíže s nevhodným chováním jako je neposlušnost, bázlivost, skákání na lidi, vyštěkávání, agrese na psy, lidi, ale i vlastní příslušníky rodiny.

Absolvovala jsem půlroční školu pro trenéry psů a nejen díky této škole dokážu dnes lidem pomoci s tím, aby problémy jejich psů byly a zůstaly minulostí, a toto miluji.

Ty chvíle, kdy je to moc špatné, a oni nevidí východisko, a pak, za pár hodin jim svitne naděje a vidí na svém psovi, že to jde. To je úleva a pocit štěstí, přichází slzy radosti a já vím, co oni cítí, protože jsem to sama taky zažila...

Zapamatujte si: Za každým skvělým pánečkem stojí skvělý pes!

Proto jsem pro vás připravila tento online kurz Trénujeme svoji cestu, který je plný aha momentů, kdy si uvědomíte, že vaše slabiny a nedostatky podněcují slabiny a nedostatky ve vašem psovi. 

Váš nedostatek vůdcovských schopností je příčinou nedostatku zájmu u vašeho psa.

Reference

Zdravíme s Jessinkou. Potřeba se vykonává venku, plínky zrušeny, pamlsky se jí z ruky, venku štěká a chodí se vztyčeným ocáskem. Včera se osmělila, sama za mnou vyskočila na gauč a spinkala u mě na dece...Ještě tam trochu bojácnost je, ale vše, co dělám jak jste mi ukázala je prostě zázrak! Jsme v pohodě, velkým dílem díky Vám, ale dnes vidím, že ta malá vyplašená holčička už je šťastná díky mně...radostně se vztyčeným ocáskem lítá po bytě, když jí chytne rapl..., je úžasná. My už nic nepotřebujeme. Je to vděčná, dnes už se mnou zdravá, psí holčička...je to parťačka a beze mě se nehne. Tak já jen tak, ať víte, jak se nám, díky VÁM hezky vede. Za chvíli to bude rok, co jsem si ji přivezla. Mějte se moc hezky a ať se Vám daří.❤️ Vy jste anděl a já na Vaši pomoc nikdy nezapomenu!! DĚKUJI.❤️
Kateřina
Slečnu Navrátilovou můžu určitě doporučit. Tato situace pro mě byla už neúnosná. I přestože jsem se ji snažila řešit už delší dobu (různé rady kynologů, z internetu atd.), bylo to bezúspěšné, a to nejsem se psy vůbec začátečník. Několikanásobněkrát jsem to obrečela, že se ty moje holčičky praly, a to až do krve. Nemohly být spolu v jedné místnosti bez náhubků. Ale naposledy jsem kvůli tomu brečela v den, kdy u nás byla sl. Navrátilová, tentokrát jsem brečela radostí. Protože během pár hodin bylo vyřešeno mé několikaměsíční trápení. Jasně, museli jsme změnit některé naše i psí návyky a být důslední, ale ten den vše vrátil do starých kolejí a my mohli být opět jedna rodina, bez náhubků ❤❤❤. Po její návštěvě se do sebe ještě dvakrát pustily, ale hned bylo zažehnáno. Teď už je vše jako dřív. Dokonce to zvládly i s rodiči, když jsme byli na dovolené, v což jsem ani nedoufala. Přála jsem si jediné, abych si obě holky mohla nechat . Pokud máte nějaký psí problém, toto řešení stojí za to!!!
Betty

''Nastal čas, abyste byli tou změnou.''

Dani, a je tento kurz pro mě, i když si myslím, že můj pes žádný problém nemá?

Určitě ano! Jde o takový váš osobní audit. Začněte od těch nejmenších věcí. Nikdy nezapomeňte, že Váš pes Vás sleduje. Pozoruje Vás, aby viděl, co je přijatelné chování a co není.

Staňte se tedy ideálním příkladem toho, čím chcete, aby se Váš pes stal. Naslouchejte mu, motivujte ho. Přestaňte se snažit mít vše pod kontrolou a umožněte svému psovi, aby pociťoval větší míru zodpovědnosti za výsledky svého chování.

Díky tomu, že vy sami se dáte do pořádku, vnesete do vašeho vzájemného vztahu se psem zásadovost a integritu. Už žádný křik a řvaní.

Řízení je o jednání ne o postavení. Pokud nebudete neustále rozšiřovat pole svých úvah a nebudete otevření novým myšlenkovým přístupům, jak byste mohli od svého psa očekávat, že se změní a bude takovým psem, jakého ho chcete mít? 

Nemůžete vést svého psa k vítězství, pokud se kvůli nedostatku energie držíte zpátky. Nemůýete svého psa chytit za ♥ a probudit jeho kreativitu, jestliže na něj celé dny jenom řvete anebo ho jen hýčkáte...

Všechno tedy stojí a padá na tom, abyste se Vy sami dali dohromady. Učiňte se svého osobního mistrovství svůj závazek, jeden z vašich cílů.

Teď je ten čas!

Po absolvování kurzu budete schopni...

* rozhodnout se, co chcete

* zbavit se svých největších osobních strachů

* naučit se používat správně svoji mysl

* začít být vděční

* přestat věci odkládat

* přestat si vyčítat a vyčerpávat se

Hodnota celého online kurzu je 900 Kč.

Ale protože jej považuji za nejdůležitější součást komplexního přístupu k výchově pejska, nabízím Vám jej nyní

s 50 %  slevou

900 Kč

za

450 Kč

A to není všechno! 

Pakliže nebudete plně spokojeni, uplyne 14 dní a vy neuvidíte žádné výsledky, přesto, že se budete plně zapojovat (pošlete mi vypracované úkoly), vrátím vám peníze.

Ne proto, že by jsem si nebyla jistá kvalitou toho, co nabízím. Naopak. Já vím, že vám tento kurz pomůže zvýšit Vaše vlastní sebevědomí a sebehodnotu a změní Vám život.

ALE! SKUTEČNÁ ZMĚNA SE NEDÁ ZKUSIT, PRO ZMĚNU SE MUSÍTE ROZHODNOUT.

Takže jestli si tento kurz koupíte a potom se na to vykašlete a pojedete dál ve starých kolejích, potom ho radši ani nekupujte.

Nemělo by to smysl.

Časté otázky a odpovědi na ně:

Jak mi tento kurz pomůže ve výchově mého psa?

Vaše slabiny a nedostatky podněcují slabiny a nedostatky ve vašem psovi. Vy sami jako první se musíte dát dohromady a začít si 100% věřit. Jedině potom Vás Váš pes může začít vidět jako vyrovnaného, klidného a sebejistého vůdce, kterého bude s důvěrou následovat a poslouchat.

Jakým způsobem bude kurz probíhat?

Kurz je připravený „online“ formou. To znamená, že po objednávce dostanete do svého emailu přístupové údaje, pomocí kterých se můžete přihlásit do tzv. „členské sekce“. Tam je pro Vás připravený veškerý obsah. Kurz je otevřený ihned celý. A Vy jej můžete absolvovat zcela individuálně podle svého času a svým vlastním tempem. Přístup k němu Vám zůstane již navždy.

Kolik času mi kurz zabere?

Kurz má 6 lekcí a je k dispozici ihned celý. Co se úloh týče, jsou různé a jejich vyplnění trvá různý čas. Některé zaberou jen pár minut denně, některé víc, ale všechny jsou koncipované tak, aby byly bez problémů splnitelné i pro zaneprázdněné lidi. Jak si tedy celý kurz rozdělíte, bude jen na vás.

Jak dlouho budu mít celý kurz k dispozici?

Přístup garantuji navždy. Bude online, v případě, že by se cokoliv změnilo, dám vám možnost si obsah stáhnout.

Reference

Musím velmi pochválit službu, kterou paní Dana vykonává. Její přístup je profesionální, Dana sama je hrozně milá, hodná, zábavná a vždy vyjde vstříc ohledně termínu nebo jeho přeobjednání. S mým nezbedným pejskem je dost práce a obdivuji trpělivost, které má Dana mraky!🌟Moc mi pomohla s novým přístupem k pejskovi a né jen s ním, ale i se mnou. Dala mi spoustu odvahy a míru sebevědomí, která mi chyběla, abych s pejskem dokázala manipulovat a pochopila jeho myšlení. S velkou důvěrou se na ni obracím s každým problémem. Doporučuji pro všechny nezbedné pejsky a jejich páníky.😀 Velké díky! Budu Vás Dani ještě určitě milionkrát potřebovat!❤️ PS: ňufik sice nevypadá, ale je to pěknej lump!😂🐶
Martina

Otázka tedy zní:

Chcete se stát sebevědomým vůdcem a autoritou pro svého pejska, který Vás tak bude s radostí následovat a 100% Vám důvěřovat?

Potřebuji pomoc

Napište mi na dogtherapy@dananavratilova.cz nebo zavolejte +420 604 548 857